Malatya Semazen Ekibi

Konya Semazen Ekibi

Semazen ekiplerimiz ile düğünlerinize ve diğer organizasyonlarınıza manevi bir hava katabilirsiniz. Malatya Semazen Ekibi olarak eğitimli semazenlerimiz ile profesyonel olarak çalışıyoruz. Malatya Semazen Ekibi sadece Malatya merkezinde değil, Akçadağ Semazen Ekibi, Arapgir Semazen Ekibi, Arguvan Semazen Ekibi, Battalgazi Semazen Ekibi, Darende Semazen Ekibi, Doğanşehir Semazen Ekibi, Doğanyol Semazen Ekibi, Hekimhan Semazen Ekibi, Kale Semazen Ekibi, Kuluncak Semazen Ekibi, Pütürge Semazen Ekibi, Yazıhan Semazen Ekibi,Yeşilyurt Semazen Ekibi ile Malatya genelinde hizmet vermektedir.

İslami düğün ile düğünlerinize manevi bir hava katıyoruz. Malatya Semazen Ekibi ile düğünleriniz farkını hissettirecek. Malatya İslami Düğün ekibimiz sadece Malatya merkezinde değil, Akçadağ İslami Düğün, Arapgir İslami Düğün, Arguvan İslami Düğün, Battalgazi İslami Düğün, Darende İslami Düğün, Doğanşehir İslami Düğün, Doğanyol İslami Düğün, Hekimhan İslami Düğün, Kale İslami Düğün, Kuluncak İslami Düğün, Pütürge İslami Düğün, Yazıhan İslami Düğün,Yeşilyurt İslami Düğün ile Malatya genelinde hizmet vermektedir.

Semazenlerimiz profesyonel ve eğitimli olup işlerini layıkıyla yapmaktadırlar. Ortalama bir semazen gösterisi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Semazenlerimiz ezgiler eşliğinde huşu içinde sema gösterilerini icra ederken sizi, sevdiklerinizi ve konuklarınızı izlemeye doyamayacağınız bu maneviyatı yaşamaya davet ediyoruz.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Kalitenin değişmeyen adresi… Malatya İlahi Grubu… 0505 532 31 40