Hakkımızda

1998’den beri kalitenin değişmeyen adresi…

ismet_bal2

HİKAYEMİZ

Sene 1998… Müzik hayatına gireli 3 yıl olmuş ve küçük çapta organizasyonlara katılıyor, düğünlerde ilahiler okuyor ve yavaş yavaş bir organizasyon olabilme potansiyeline doğru yükseliyordum. Her işte ve her şeyde olduğu gibi yıllar bize çok tecrübeler getirdi ve çok şeyler öğretti. Hamdolsun öğrendiklerimizi hayatımıza uygulayabilmeyi başardık. Bu başarının neticesinde siz değerli takipçilerimizin ve sevenlerimizin tüm organizasyon işlerini en başarılı ve en güzel şekilde yapabildik. Çağlayan Organizasyon olarak işimizi özenle ve kaliteyle yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

 

İddialıyız… 20 yıllık tecrübe, birikim, deneyim sizlerin mutluluğuyla sonlandı. Öyle ki, bir islami düğün organizasyonundan 3 yıl sonra o evlilikten olan çocukların sünnet organizasyonlarını da biz düzenledik. Bu memnuniyetin ve mutluluğun ifadesidir.

Bu ifadeler daha sonra videolara, fotoğraflara yansıyarak belgelenmiş oldu. Kendimizi size ne kadar anlatırsak anlatalım bu birşey ifade etmeyebilir ancak biz slogan olarak diyoruz ki “bizi başkalarına sorun.” Çünkü onlar size doğruyu söyleyecektir. Sadece firmaları, şirketleri kendimize referans göstermiyoruz! Şahısları da referans olarak gösteriyoruz ki “biz kimiz daha yakından tanıyasınız…”

Çağlayan Organizasyon, Adana İlahi Grubu, Adana Semazen Ekibi olarak birlikteliğine şahit olduğumuz tüm çiftlerimize sonsuz mutluluklar diliyoruz.

Adana İlahi Grubu ekibi olarak Adana’nın yanısıra Mersin İlahi GrubuOsmaniye İlahi GrubuHatay İlahi GrubuKilis İlahi Grubu, Kahramanmaraş İlahi Grubu Gaziantep İlahi GrubuKayseri İlahi GrubuNiğde İlahi GrubuNevşehir İlahi GrubuKonya İlahi GrubuMalatya İlahi GrubuAdıyaman İlahi Grubu ile daha bir çok ilde hizmet vermekteyiz.

Adana Semazen Ekibi olarak Adana’nın yanısıra Mersin Semazen EkibiOsmaniye Semazen EkibiHatay Semazen EkibiKilis Semazen Ekibi, Kahramanmaraş Semazen EkibiGaziantep Semazen EkibiKayseri Semazen EkibiNiğde Semazen EkibiNevşehir Semazen EkibiKonya Semazen EkibiMalatya Semazen EkibiAdıyaman Semazen Ekibi ile daha bir çok ilde hizmet vermekteyiz.
 

Organizasyonlarımız

Adana İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle en mutlu gününüz olan İslami DüğünDini Düğün günlerinizde profesyonel ekibi ile canlı enstrüman beraberinde Adana Tasavvuf MusikisiMersin Tasavvuf MusikisiOsmaniye Tasavvuf MusikisiHatay Tasavvuf MusikisiKilis Tasavvuf Musikisi, Kahramanmaraş Tasavvuf MusikisiGaziantep Tasavvuf MusikisiKayseri Tasavvuf MusikisiNiğde Tasavvuf MusikisiNevşehir Tasavvuf MusikisiKonya Tasavvuf MusikisiMalatya Tasavvuf MusikisiAdıyaman Tasavvuf Musikisi ile daha bir çok ilde hizmet vermekteyiz.
 
Adana İlahi Grubu ve Çağlayan Organizasyon profesyonel ekibiyle çocuklarınızın sünnet düğünü ve nişan organizasyonlarında profesyonel ekibi ile canlı enstrüman beraberinde Adana Sünnet DüğünüMersin Sünnet DüğünüOsmaniye Sünnet DüğünüHatay Sünnet DüğünüKilis Sünnet Düğünü, Kahramanmaraş Sünnet DüğünüGaziantep Sünnet DüğünüKayseri Sünnet DüğünüNiğde Sünnet DüğünüNevşehir Sünnet DüğünüKonya Sünnet DüğünüMalatya Sünnet DüğünüAdıyaman Sünnet Düğünü ile daha bir çok ilde hizmet vermekteyiz.
sgnaiture
Hakkımızda
  • clients 2
  • clients 3
  • clients 4
  • clients 5
  • clients 6